DEALER BMW ZK MOTORS.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Salon Dealer BMW ZK Motors.

WPROWADZENIE.

ZK Motors jest pierwszym dealerem marki BMW w województwie świętokrzyskim. Jest także jedynym salonem BMW na świecie, który otrzymał Złoty Certyfikat BMW AG potwierdzający wprowadzenie wysokich standardów ekologicznych. Salon o powierzchni 4500 m2 mieści się w Kielcach przy ul. Wystawowej, w sąsiedztwie Targów Kielce. Inwestycja rozpoczęła się w październiku 2013 roku, a salon rozpoczął swoją działalność w styczniu 2015 roku.


ZK Motors to kolejny element rozwoju firmy Playada Sp. z o. o., która już wcześniej związana była z branżą motoryzacyjną - od maja 2010 roku prowadzi salon sprzedaży i serwis motocykli BMW w Radomiu przy ul. Warszawskiej. Playada Sp. z o.o. działa także w branży telekomunikacyjnej, w której jest obecna od 2007 roku. W ciągu kilku lat stała się jednym z największych dystrybutorów sieci telefonii komórkowej Play w Polsce.


Zrównoważony rozwój, rozumiany jako szeroko pojęta dbałość o środowisko, to dla BMW Group długoterminowa strategia. Jego zasady wdrażane są w każdym możliwym obszarze: od zastosowania materiałów i technologii, przez nowe koncepcje pojazdów, aż po nowo powstające dealerstwa.


Pomysł otwarcia dealerstwa BMW ZK Motors powstał już w 2011 roku, a jego inicjatorem jest Pan Zbigniew Kała. Już wtedy zamierzeniem pomysłodawcy było stworzenie miejsca innego niż wszystkie. Nowoczesnego, zgodnego z kierunkami rozwoju BMW Group, ale jednocześnie będącego spełnieniem ambicji i wizji właściciela dealerstwa. W trakcie spotkań i rozmów ze specjalistami z BMW AG oraz BMW Polska powstała koncepcja wybudowania salonu zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju przy zastosowaniu najnowszych ekologicznych technologii i rozwiązań. Wszystko po to, aby jak najbardziej obniżyć wpływ salonu na środowisko naturalne. Efektem kilkuletnich przygotowań, ciężkiej pracy i determinacji właściciela jest w pełni ekologiczne dealerstwo BMW.


7 kwietnia 2016r. jako pierwsze dealerstwo BMW na świecie otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju BMW za wdrożone proekologiczne rozwiązania.Zapraszamy do odwiedzenia naszego dealerstwa.