Product Genius

OFERTA PRACY W BMW ZK MOTORS.

a[href|target],strong,b,br,p,hr

Obowiązki:

- Wspieranie doradców przy realizacji określonych kroków procesu sprzedaży samochodów BMW:

·         Aktywne nawiązywanie kontaktu z klientami

·         Analiza potrzeb klientów

·         Prezentacja pojazdów

·         Przeprowadzanie jazd testowych;

·         Przeprowadzanie wydań pojazdów

- Aktywne Uczestnictwo w organizowanych przez dealerstwo eventach

- Rzetelne dokumentowanie czynności w systemie CRM

- Osoba Product Geniusa jako główne źródło wiedzy eksperckiej zarówno dla klientów jak i pozostałych pracowników dealerstwa

- kontrola floty samochodów demonstracyjnych pod względem czystości oraz przygotowania do jazd testowych

- kontrola samochodów stojących w salonie pod względem czystości i właściwej ekspozycji

- wspieranie pracowników Działu Marketingu w publikacji odpowiednich materiałów w mediach społecznościowych

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

- Wykształcenie średnie (preferowane wyższe) o profilu ekonomicznym lub wykształcenie techniczne

- Prawo jazdy kategorii B

- Doświadczenie w obsłudze klientów premium oraz wysoka kultura osobista

- Znajomość najnowszych technologii IT oraz nowoczesnych środków i metod komunikacji

- Pożądana znajomość marek BMW/MINI

- Zainteresowanie motoryzacją

- Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

- Chęć zdobywania wiedzy

- Umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

- Umowę o pracę

- profesjonalny cykl szkoleń zakończony uzyskaniem certyfikatu Product Geniusa marki BMW

- wynagrodzenie złożone z pensji podstawowej oraz systemu premiowego uzależnionego od uzyskiwanych wyników

- pracę w zespole składającym się z pasjonatów motoryzacji,

- możliwość rozwoju i awansu

Product Genius.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Playada sp. z o.o. Dealer BMW ZK Motors za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.